×

Kayseri Indesit Servisi

Anasayfa / BEYAZ EŞYA SERVİSİ / Kayseri Indesit Servisi
Servisim Kayseri İndesit Servisi olarak İndesit üretici firma garantisi bitmiş İndesit ürünlerin profesyonel hızlı kaliteli güvenilir özel teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Servisim Kayseri İndesit Servisi olarak hizmette farkımız güven, kalite, hız ve ekonomik olarak en iyi şekilde etmeyi amaç edinmiştir.

Hizmet Bölgeleri

Servisim Kayseri İndesit Teknik Servisi olarak Kayseri'nin Belsin, Keykubat, Erkilet, Talas, İldem, Mimsin, Ziya Gökalp Bölgelerine uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. İndesit Servisimiz yeni teknoloji ve kurumsal standartlara göre uygun servis ekipleri ile üretici firma garantisi dolmuş her İndesit marka modelin bakım ve onarımını yapmaktadır.

Orjinal İndesit  yedek parça ve garanti hizmetleri ile cihazlarınız gerekirse atölyemizde test edilerek arızanın bulunması ve giderilmesi işlemleri yapılmaktadır.

Amacımız müşterilerimizi yetkili servis tekelinden kurtarmak hak ettiğiniz ekonomik ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Vermiş olduğumuz servis hizmetleri; İNDESİT buzdolabı servisi, İNDESİT çamaşır makinesi servisi, İNDESİT bulaşık makinesi servisi, İNDESİT ankastre servisidir.
DİĞER BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Kayseri Indesit Servisi